PATİMİ TUT

Öncelikle kedi ajans ın bünyesinde olan PATİMİ TUT bölümü için kısaca bilgi vermek isterim. Biz kedi ajans olarak evde hayvan beslemek isteyip de çeşitli sorunlardan besleyemeyen insanların,dışarıda yardıma muhtaç minik tüylülere gıda konusunda destek olabileceklerini düşünüyoruz.

HAKSIZMIYIZ?

Çevrelerinde bulunan kedilerin bakımı veya gıdası için destek olmak bir ayrıcalıktır, iyiliktir. Bu sistem bilinenin aksine biraz farklı olmalı insanların vakit sıkıntısı da olduğundan hızlı ve güvenilir olmalıdır. Bunları da düşündüğümüzde bağışçı ve ihtiyaç sahibi, sitenin yorum kısmından haberleşip kontak kurmaktadır. Mesajların onayları tarafımız tarafından yapılmış olacak ve hiçbir şekilde para alışverişi olmayacaktır. Her bir bağışçı aslında koruyucu sahip olacaktır. Karşılıklı güven sonucunda video ve resim paylaşımı talepleri gerçekleştirilebilir. Mama bağışlarını, çok fazla kedi besleyip mama konusunda yetişemeyen pet sahipleri, bahçelerinde kedi besleyenler, barınak gönüllüleri ve gönüllü besleme yapanlar talep edebilir.

Bağışçılar kendilerine uygun şehir ve semtlerdeki ihtiyaç sahiplerine destek olabilirler. Semtlerinde bulunan petshopların da destekleyici olması için görüşmeler tarafımızca yapılacaktır.

Reklam Alanı

Reklam Alanı

ÖNCELİĞİMİZ DAHA ÖNCE HİÇ HAYVAN BESLEMEYEN VE KORKAN BAĞIŞCI OLSUN.

Hayvan sevgisi farklı bir sevgidir bunu bilen ve yaşayan insanlar ne demek istediğimi anlıyordur.Ama birde kesimin diğer tarafı vardır. Asıl amaç burada hayvan sevmeyen bireyler ile bir iyilik ortamı yaratmak ve onlara sevmeyebilirsiniz, korkabilirsiniz bunlar çok doğal davranışlar demek gerekiyor. Karşılıklı olarak birbirlerinin düşünce ve zevklerine saygı duymaktır. Hayvan seven grupların bu kişilere tepkileri ve onlarında tepkileri iletişim eksikliğinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bizim amacımız hayvanlardan çok korkan ve sevmeyen insanların bu projede yer almasını görmek. Bu sayede her kesimin hayvanlara bakış açısının değişmesini umuyoruz. Bir iki canlıyı doyurmak inanın içinizdeki katı duyguları silecektir. Bunu ben değil bilim söylüyor hatta yapılan deneylerde hiç sizi sevmeyen ve sizin de sevmediğiniz kişilerden yardım almak veya yardım etmek duyguların bir anda değiştiği kanısındadır. İnsanoğlunun yaratılışında vicdan vardır. Sadece baskılanmış ve çocuklukta yanlış eğitim ya da travmalar olabilir. Onun için ben seven, sevmeyen ayrımı yapmıyorum bugüne kadar bir sürü arkadaşım ve çevremde şahit olduğum olaylar oldu. Sevmeyen korkan insanların şuanda evlerinde kedileri, köpekleri var.

Hayvan sevgisinin tadına herkesin ulaşması dileği ile sevgiler.

Önce besle, ilgilen ve inan fark edeceksin aslında sevdiğini.

İYİLİK YAPMANIN TADINI TADAN BİR KİMSE KÖTÜLÜK YAPMAZ. VİCDANINDA BİR BEKÇİ OLUR.

 

Not:Bilgi paylaştıkça çoğalır ,bu projenin sürekliliği için lütfen paylaşım yapmayı unutmayınız.